Teknoloji

Final Fantasy 16’nın PC Versiyon Çalışmaları Başladı

Final Fantasy 16’nın PC versiyonu Elbette merakla bekleniyor. Haziran ayında PlayStation 5 için çıkan oyun için nihayet müjdeli haber geldi. Artık PC versiyonu için çalışmalar başladı.


İlginizi çekebilir: Final Fantasy 14 Xbox Serisine Geliyor


Final Fantasy 16’nın PC Versiyonu Geliyor

Şubat ayında bahisle ilgili açıklama yapan üretici Naoki Yoshida, Sony konsoluna özel statünün altı ay süreyle sınırlı olduğunu söyledi. Ancak bu süre sonunda oyunun PC kullanıcılarıyla buluşmasının mümkün olmayacağını da sözlerine ekledi. Optimizasyon bir korelasyon olarak gösterildi. PlayStation 5 versiyonunu optimize etmek için çok fazla zaman ve para harcandığını söyleyen Yoshida, PC için optimizasyonun altı ayda mümkün olmayacağını ve biraz üzüldüğümüzü belirtti. Ancak onun varsayımı da çıkış tarihi hakkında hiçbir şey söyleyemiyordu.

Bugün resmi Final Fantasy 16 Twitter hesabından yapılan yeni paylaşımla oyunun PC versiyonuna ilişkin çalışmaların resmi olarak başladığı açıklandı.

Kamera karşısına geçen yapımcı Naoki Yoshida, merak edilen detayların 2023 sonunda paylaşılacağını söylüyor. Bu da Final Fantasy 16’nın PC versiyonu için 2024 yılını beklememiz gerektiği anlamına geliyor. yukarıdaki açıklamalar.

Muhtemelen The Game Awards 2023 şovu merak edilen detayların gün yüzüne çıkacağı dönem olacak. Daha erken bir tarihte ortaya çıkabilir. Bunu da zaman gösterecek. Gelişmeleri takip edeceğiz.

haber-cine.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu